Şimdi Sahil Vakti!

Geç gelen yaz ile birlikte bir sahil tatilinin tam zamanı! Neredeyse tümü mavi bayraklı Akdeniz sahillerimiz, ziyaretçilerini bekliyor!

Canlı mı Canlı Konyaaltı Sahili

Antalya’nın göbeğinde, temiz ve canlı bir sahil. Ulaşımı oldukça basit, halk plajları ve ücretli plajları bulunan bu uzun sahil özellikle çakıl sahil seven tatilcileri bekliyor. Konyaaltı sahilinin en büyük özelliği, kısa sürede derinleşmesi. Bu özelliği sayesinde oldukça keyifli bir yüzme deneyimi sunuyor.

Konyaaltı Sahili

 

Şehir Deniz ve Kum: Lara Plajı

Yine Antalya’nın göbepinde, temiz ve kıpır kıpır bir sahil. Ücretsiz yerleri olduğu gibi, gündüz ve gece beach partilerinin yapıldığı ücretli plajları da bulunmakta. Uluşımı yine gayet kolay olan bu kum sahil, size Miami’deymişsiniz hissi yaratacak! Küçük bir not: “Lara” kelimesini söylerken ilk “a” hafini kısa tutmayı ihmal etmeyin. 🙂

Lara Sahili

Kız Kulesi Değil Kız Kalesi!

Mersin’in bu güzide tarihi ve doğal güzelliğinde, harika bir deniz sizleri bekliyor. Bakımlı sahilleri ve üzerinde durduğunuzda sonsuzluk hissi verecek olan iskeleleri ile Kız Kalesi sahili, tatilcilere uygun ve keyfli bir tatil seçeneği…

Kız Kalesi Sahili

Yumurtalık Sahili

Aındanda anlaşılacağı gibi Carette Caretta’ların yumurtlama alanı olan bu muazzam sahil Adana’nın muhteşem lezzetleri ile birlikte siz tatilcileri bekliyor! Harika kum sahilin üzerinde şezlongunuzda buz gibi Bici Bici’nizi yudumlarken, güneşin keyfini çıkarın!

Olimpos, Çıralı ve Adresan

Kemer ve Kumluca ilçelerinin arasında kalan bu harika, salaş, tarihi ve doğa harikası tatil beldeleri, dingin bir tatil geçirmek isteyen tatilciler için oldukça ideal. Doğa ile iç içe girmiş bungalow (ağaç ev) evler ve çadır kurulabilecek harika kamp alanları ile farklı bir tatil seçeneği sunuyor.

Adresan Sahili

Batık Kenti ile Side

Özellikle dalmayı sevenler için en güzel seçeneklerden biri olan Antalya Serik ilçesine bağlı olan Side, sahile yakın kısımlarında bir batık kente sahip. Bu özelliğinin yanı sıra harika bir kum plaja sahip olan side, aynı zamanda lüx konaklama seçenekleri ile birlikte alternatif bir tatil yeri.

Side Sahili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + fifteen =