Ucuracak.com Dijital para ile bilet satışına başlıyor!

Uçuracak.com Türkiye’de bir ilke imza atarak kripto para ile bilet satışına başlıyor!

Takas yönteminde yeni bir çığır açan kripto para deneyimi dünyada bir çok kullanıcının yatırım aracı haline geldi. Elektronik para birimi olarak kullanılmaya başlayan başta Bitcoin olmak üzere, Etherium, Ripple gibi sistemler günümüz alışveriş sirkülasyonunda hatırı sayılır bir konum elde etti. Zamana bağımlı bir biçimde değerleri sürekli değişime uğrayan bu para birimleri ödeme sistemleri üzerindeki etkisini artırdı ve hayatımıza müdahil oldu.

Bugün kripto paranın, kağıt ve madeni para mefhumunu kredi kartları, banka hesapları ve paypal vb. farklı sistemlerden sonra tamamen ortadan kaldırmaya yönelik bir “yenileşim çabası” olduğu düşünülmektedir. Devletler nezdinde kabul görmeye başlayan coinler ve altcoinler, çeşitli yasal düzenlemelere tabi tutulmaya başlandı. Yakın tarihte Rusya Ekonomi Bakanı, “Rus devletinin kripto para gerçeğini gördüğünü ve bu alanda yasal zeminin en kısa sürede hazırlanacağını” ifade etmiştir.

Dünyadaki ticari gelişmeleri yakından takip ederek son teknolojinin insan hayatına sunduğu yenilikleri kullanıcılarıyla paylaşmayı amaçlayan Ucuracak.com, Türkiye’de bir ilke imza atarak elektronik para birimleriyle bilet satış işlemi gerçekleştirmeye başlayacak! Bugüne değin kullanıcılarına en uygun fiyatlarla uçuş deneyimi yaşatan Ucuracak.com, üyelerine Bitcoin, Etherium, Ripple sistemlerinde sahip oldukları coinleri harcama olanağı tanıyacak.

Ucuracak.com sayesinde yeni bir döneme adım atılmaktadır. 0850 888 8225 numaralı çağrı merkezi üzerinden ilgili hizmeti sunma gayesinde olan acente, bir ilki gerçekleştirecek olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Üyelerine uçuş keyfini en uygun fiyatlarla ve kesintisiz hizmet felsefesiyle sunan Ucuracak.com, güvenli ödeme sistemine elektronik para birimlerini de dâhil ederek her kesimden kullanıcının memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmayı hedeflemektedir. Hafta içi saat 09:00 ile 16:00 arasında aktif olan ödeme yöntemi sayesinde, çağrı merkezinin göndereceği bilgi mesajı vasıtasıyla, ilgili cüzdan hesabına transferi yaparak, kolaylıkla satın alma işlemini gerçekleştirmektedir. Üyelerinin bilgi gizliliğine oldukça önem veren acente, müşterilerin güvenli bir şekilde alış-veriş yapabilmesi için, bir dizi üst düzey güvenlik protokolü ile ilerlemektedir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde Ucuracak.com müşterileri uçak biletlerini Bitcoin, Etherium, Ripple üzerinden gerçekleştirilecek coin transferiyle satın alabilecektir.

Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Ucuracak.com kullanıcı dostu arayüzü, uygun ve karşılaştırabilir fiyat avantajı, geniş hizmet ağı sayesinde elde ettiği başarısını bu yeni girişimiyle ikiye katlayacak ve üyelerine dijital çağın bütün yeniliklerini sunma gayretinde olacaktır.

Not: Dijital Para birimleri ile yapılan ödemeler yurtiçi uçuşlarında THY ve AnadoluJet ile tüm yurtdışı uçuşlarında geçerlidir.

Hesap Cüzdanlarımız

Ethereum: 0xb55a7e7011be48b05cc04cdee9f4d3fef3af15f0
Bitcoin: 1PPZVTw2DtNwt9RG2KoNUxpXXDuHGGJPAW
Ripple: rEb8TK3gBgk5auZkwc6sHnwrGVJH8DuaLh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + 5 =