İstanbul’u Keşfetmeye Hazır Mısınız?

Avrupa ve Asya kıtasını birbirine bağlayan, yüzyıllardan beri pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış. Her sene 10 milyonu aşan turist sayısıyla dünyanın en çok gezilen ilk 10 şehrinden biri olan İstanbul ile unutulmaz seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Tarihe tanıklık eden Anadolu ve Rumeli Hisarlarını gezebilir, iki kıtayı birbirine bağlayan köprüden geçerken dünyanın en güzel boğaz manzarasına tanıklık edebilirsiniz. Anadolu Yakasında harika bir zaman geçireceğiniz Kız Kulesi ziyaretinin yanı sıra, Avrupa kıtasında Galata Kulesine çıkabilir ve İstanbul’un heybetli yüzünüzü daha yakından görebilirsiniz.

Pek Çok Tarihi Mekan ile Büyüleneceksiniz

Yere batan sarnıçları, Galata Köprüsü, Sultan Ahmet, Ayasofya gibi tarihi yerlerin dışında, Dolmabahçe, Topkapı Sarayı gibi pek çok benzersiz mekanı da görebilirsiniz. Dünyanın en ünlü caddelerinden biri olarak ifade edilen İstiklal Caddesini gezebilir, güzergah üzerinde sizleri bekleyen kiliselere ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Şayet eğlenmek sizin için temel hedef ise İstiklal’in arka sokakları olan Beyoğlu’nda unutulmaz anlar yaşamayı da başarabilirsiniz. Eğer kıtalar arası kısa bir yolculuk yapmak istiyorsanız vapur seferleriyle harika bir an yaşamanız da muhtemel. Aynı zamanda Büyük ada ve Heybeli ada gibi hem denizi hem de doğayı iç içe bulacağınız, adeta huzurla dolacağınız yerleri de keşfedebilirsiniz. Balık restoranları, uluslararası lezzetleri tadacağınız işletmeleri, bütçenize göre tercih edebileceğiniz otelleriyle de dilediğiniz gibi bir konaklama desteğini alabilirsiniz.

 

Bir Kez Daha Gelmek İsteyeceğiniz Şehir; İstanbul

Tanıklık edeceğiniz medeniyet izlerini belki de dünyanın başka bir yerinde bulmak son derece güç. Yerli ve yabancı turistlerin yaz kış demeden akın ettiği İstanbul ile sizlerde tarifsiz anılar biriktirebilir ve bu kararı vermekten ötürü % 100 memnuniyet duyabilirsiniz. Tur şirketlerinin hazırlamış olduğu paketler ile ekonomik bakımdan da tasarruf edebilir ve çok fazla bütçe ayırmadan seyahatinizi sonlandırabilirsiniz.  Yaşamınız boyunca kesinlikle görmeniz gereken şehirlerden biri olan İstanbul ile tarifsiz bir anı biriktirmek ve her defasında yeniden gelmek için adeta can atacağınız garantisini de verebiliriz. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın gözde metropol kentlerinden olan burası için hemen erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + eighteen =